پاسپورت و ویزای اسپانیا

نکته ی مهم در مورد کشور اسپانیا این است که در میان تمام کشورهای جهان ویزا و پاسپورت اسپانیا از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است و جزو کشور های رده اول جهان به حساب می‌آید. از جمله مواردی که بر ارزش  پاسپورت یک کشور تاثیر می‌گذارد بسیار زیاد هستند. از جمله هزینه پاسپورت و عوامل دیگری می‌توانند باعث افزایش و یا کاهش ارزش پاسپورت یک کشور شود.

برای اطلاعات بیشتر با مشاورین گلدن هوم تماس بگیرید ۰۰۳۴۶۶۰۶۸۷۷۶۳

اعتبار پاسپورت اسپانیا

اعتبار پاسپورت کشور اسپانیا نسبت به پاسپورت دیگر کشورهای موجود در سراسر دنیا از جایگاه مناسبی برخوردار می‌باشد. همانطور که میدانید کشور امارات متحده عربی دارای معتبرترین پاسپورت در میان کشور های دنیا می باشد و رتبه اول جهانی را به خود اختصاص داده است. بعد از امارات، کشور آلمان در جایگاه دوم قرار قرار گرفته است. در جایگاه سوم نیز کشورهایی مانند ایتالیا، فنلاند، لوکزامبورگ، اسپانیا، اتریش و … هستند که اسپانیا یکی از آن ها است که جایگاهی بسیار معتبر  و مناسب به شمار می‌رود. با پاسپورت کشور اسپانیا می‌توانید به ۱۲۵ کشور جهان بدون نیاز به ویزا سفر کنید. همچنین امکان سفر به ۴۰ کشور دنیا با استفاده از ویزا به محض ورود به آن کشور امکان پذیر است و تنها برای ورود به ۳۳ کشور دنیا نیاز به ویزا خواهد بود.

روش های اخذ پاسپورت اسپانیا چیست؟

اخذ پاسپورت اسپانیا از طریق تحصیل

دریافت پاسپورت کشور اسپانیا از طریق تحصیل در این کشور امکان پذیر نیست. چرا که تحصیل در اسپانیا در پایان به اخذ اقامت و تابعیت اسپانیا ختم نمی‌شود. در کل تحصیل در کشور اسپانیا هر قدر هم که طولانی باشد، تنها روش ورود دانش آموزان و دانشجویان به کشور اسپانیا محسوب می‌شود و متقاضیان را برای آموزش تخصصی در زمینه خاص و ورود به بازار کار آموزش می‌دهد و آماده می‌کند. بنابراین باید در انتخاب دانشگاه برای تحصیل به شدت دقت کنید، به دلیل اینکه شرکت ها علاقه ی بیشتری به استخدام دانشجویانی دارند که از دانشگاه های بهتر و با رنکینگ جهانی بهتر فارغ التحصیل شده باشند. همچنین در انتخاب رشته، باید رشته ای را مد نظر داشته باشید که بازار کاری خوبی در کشور اسپانیا دارد تا پس از تحصیل بتوانید به راحتی مشغول به کار شوید.

برای اطلاعات بیشتر با مشاورین گلدن هوم تماس بگیرید ۰۰۳۴۶۶۰۶۸۷۷۶۳

اخذ پاسپورت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری

جالب است بدانید پاسپورت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری در این کشور از روش های مختلفی قابل اخذ می باشد. با سرمایه گذاری در بخش های مختلف و با روش های گوناگون مثل خرید املاک، ثبت شرکت های مختلف، تمکن مالی و گلدن ویزای اسپانیا می توان ابتدا اقامت کشور اسپانیا و در نهایت پاسپورت کشور اسپانیا را اخذ نمود.

خرید ملک:

یکی از روش های معمول و پرطرفدار برای دریافت پاسپورت کشور اسپانیا، خرید ملک است. در این روش در شروع کار به شخص،  اقامت طلایی اسپانیا اعطا می‌گردد. با خرید املاکی که مجموعا به ارزش ۵۰۰ هزار یورو باشند شما می‌توانید مستقیما اقامت اسپانیا را از طریق اخذ گلدن ویزا دریافت نمایید. در مورد خرید ملک می‌توانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

برای اطلاعات بیشتر با مشاورین گلدن هوم تماس بگیرید ۰۰۳۴۶۶۰۶۸۷۷۶۳

ثبت شرکت:

باید بدانید که با سرمایه گذاری از طریق تاسیس و یا ثبت شرکت و همچنین خرید سهام شرکتی که از قبل تاسیس شده باشد می توان اقامت دائم و پاسپورت کشور اسپانیا را به دست آورد. در این روش نیز بعد از پنج سال می توان اقامت دائم اسپانیا را اخذ نمود و پس از آن مستقیما برای اخذ پاسپورت اسپانیا اقدام نمود.

گلدن ویزا:

روشی بسیار پرطرفدار و راحت. همانطور که در بالا اشاره کردیم در این روش که به ویزای سرمایه گذاری طلایی معروف است، که از همان ابتدا به فرد اقامت دائم اعطا می‌شود که در نهایت نیز می توان برای پاسپورت اسپانیا اقدام کرد.  این نوع ویزا را با خرید املاک از جمله خانه، آپارتمان و یا ویلا که به ارزش ۵۰۰ هزار یورو به بالا باشد می توان به دست آورد. از مزایای این روش پرطرفدار این است که شرط حضور وجود ندارد و محدودیت سنی نیز برای افراد گذاشته نشده است.

برای اطلاعات بیشتر با مشاورین گلدن هوم تماس بگیرید ۰۰۳۴۶۶۰۶۸۷۷۶۳

اخذ پاسپورت اسپانیا از طریق ازدواج

برای دریافت تابعیت و پاسپورت اسپانیا از روش ازدواج باید تابعیت قبلی خود را برای تبدیل شدن به یک شهروند اسپانیایی از بین ببرید و فراموش کنید. در صورت ازدواج با یک فرد اسپانیایی، به سرعت هر چه تمام تر می توانید تابعیت اسپانیا را به دست آوردید و پس از یک دوره کوتاه اقامت در کشور اسپانیا به یک شهروند اسپانیایی تبدیل شوید. به همین راحتی.

برای اطلاعات بیشتر با مشاورین گلدن هوم تماس بگیرید ۰۰۳۴۶۶۰۶۸۷۷۶۳

اخذ پاسپورت اسپانیا از طریق تولد

 مطابق قانون این روش، فرزند متولد شده از پدر و یا مادر اسپانیایی، اسپانیایی محسوب می‌شود، فارغ از اینکه در کجا متولد شده باشد. به زبان ساده تر این تابعیت پدر و مادر است که تابعیت فرزند را مشخص می‌نماید بدون آنکه به محل تولد فرزند در این مورد توجه شود.

 

مطالب مرتبط :

مطالب مرتبط

 


چت آنلاین در واتساپ