چرا اسپانیا؟

کشور اسپانیا کشوری وسیع و بسیار متنوع است و آب و هوای فوق‌العاده‌ای دارد. کشور اسپانیا آب و هوایی ملایم و آفتابی دارد. در اسپانیا به طور میانگین ۱۳۷ روز از هر سال هوا آفتابی است. فرهنگ اسپانیا بسیار غنی و جذاب است. غذاهای اسپانیایی طرفدار های بسیاری دارد طعم بسیار لذیذی دارند. مردم اسپانیا خون‌گرم هستند و همچنین علاقه مند به اشتراک گذاشتن فرهنگ خود با دیگران هستند. اخذ اقامت اسپانیا یکی از پرطرفدار ترین نوع مهاجرت به اروپاست.

برای اطلاعات بیشتر با مشاورین گلدن هوم تماس بگیرید ۰۰۳۴۶۶۰۶۸۷۷۶۳

اسپانیا جزو کشورهای ارزان برای اقامت در اروپا بشمار می‌آید. چون ارزش پولی نسبتا بالایی دارد. به عنوان یک بازنشسته در کشور اسپانیا می‌تواند هزینه‌های معمول ماهانه خود را برطرف کند و کمی هم پس‌انداز کند.

در کشور زیبای اسپانیا به کانون گرم خانواده و آرامش در زندگی اهمیت بسیاری داده می‌شود. سیستم پزشکی درمانی و سلامت عمومی کشور اسپانیا خاص و ویژه است. به همین علت در سال ۲۰۱۹ کشور اسپانیا به‌عنوان یکی از سالم‌ترین کشور جهان اعلام شد.

هزینه هایی مانند خوراک و همچنین اجاره مسکن، بیشترین میزان هزینه های زندگی در کشور اسپانیا را به خود اختصاص داده اند. با این اوصاف در صورتی که محل مناسب برای زندگیتان را پیدا کردید و با مدیریت هزینه های خوراک، می توان با مخارج بسیار پایین در این کشور به زندگی پرداخت. متوسط هزینه های زندگی در کشور اسپانیا بین ۷۵۰ تا ۱۲۰۰ یورو در ماه محاسبه شده است. برای اخذ اقامت اسپانیا با ما تماس بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر با مشاورین گلدن هوم تماس بگیرید ۰۰۳۴۶۶۰۶۸۷۷۶۳

مزایای زندگی در کشور اسپانیا عبارتند از:

آب و هوای بی نظیر

کشور اسپانیا یکی از بهترین آب و هوای قاره ی اروپا را دارد. وجود نقاط کوهستانی با آب و هوایی بی نظیر باعث تعادلی در آب و هوای این منطقه شده است. آب و هوای اسپانیا در مقایسه با کشور‌های اروپایی دیگر، کمی متفاوت است. در واقع یکی از دلایلی که باعث شده است کشور اسپانیا یکی از کشور‌های مناسب برای سفر، زندگی و تحصیل باشد، آب و هوای مدیترانه‌ای این کشور است. افراد زیادی به دلیل مناسب بودن آب و هوا سعی بر اخذ اقامت اسپانیا دارند.

برای اطلاعات بیشتر با مشاورین گلدن هوم تماس بگیرید ۰۰۳۴۶۶۰۶۸۷۷۶۳

سطح بالای زندگی

برای اخذ اقامت اسپانیا و کشور های دیگر، یکی از مهم ترین ویژگی هایی که برای متقاضیان قابل توجه است سطح بالای زندگی است. مزیت بسیار مهم بعدی، سطح بالای زندگی در کشور اسپانیاست. این کشور در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی پیشرفته و توسعه یافته مثل انگلستان دارای رفاه اجتماعی بهتر، تفریح بیشتر، میزان جرم و جنایت کمتر و شب ‌های پر جمعیتی  می‌باشد. همچنین نکته ی قابل توجه این است که روحیه مردم اسپانیا به مراتب شاداب تر از سایر کشورهای اروپایی می‌باشد.

هزینه زندگی بسیار پایین

نکته ی قابل توجه بعدی این است که هزینه زندگی در کشور اسپانیا کمتر از برخی کشورهای اروپایی است و همین امر باعث شده مردم اسپانیا بخشی از زندگی خود را برای تفریح خارج از خانه طی ‌کنند. بی شک مهمترین ویژگی و مزیت زندگی در این کشور هزینه زندگی پایین در مقایسه با دیگر کشور‌های عضو اتحادیه اروپا است. مثلا هزینه زندگی در شهری مثل بارسلونا با کیفیت زندگی بالا و مناسب حدود ۴۰ درصد کمتر از شهری مثل لندن در انگلستان است. این دلایل باعث شده‌اند تا هر سال دانشجویان زیادی از سراسر دنیا برای تحصیل و پیشرفت اقدام به اخذ پذیرش و اخذ اقامت اسپانیا کنند.

برای اطلاعات بیشتر با مشاورین گلدن هوم تماس بگیرید ۰۰۳۴۶۶۰۶۸۷۷۶۳

ارزش پولی مناسب

مزیت بعدی که برای اخذ اقامت اسپانیا مهم است این است که میزان هزینه و پرداخت برای املاک مختلف و همچنین اجناس، لوازم و سایر دارایی، نسبت به سایر کشورها دارای ارزش بسیار بالاتری است. بنابراین به نسبت کیفیت، قیمت ها نیز متغیر هستند و خرید هر چیزی ارزش بالایی دارد.

دسترسی آسان

سیستم حمل‌ونقل زمینی و همچنین هوایی کشور اسپانیا بسیار حساب شده، ارزان قیمت و منظم است و برای شهروندان و ساکنان اسپانیا چه مردمان بومی و چه افراد و اتباع خارجی، فرصت مناسبی را برای سفر و حمل‌ونقل ارائه می‌دهد. کشور اسپانیا دارای فرودگاه‌های مدرن، مجهز و با وسعت بزرگ است و حتی شهرهای کوچک در اسپانیا دارای تعداد زیادی پروازهای بین‌المللی به سایرنقاط دنیا هستند.

برای اطلاعات بیشتر با مشاورین گلدن هوم تماس بگیرید ۰۰۳۴۶۶۰۶۸۷۷۶۳

مردمی خون گرم و با فرهنگ

مردم کشور اسپانیا بسیار خون گرم، فعال و پر انرژی اند. درکل دنیا، مردم اسپانیا به خوش گذرانی، مهمان پذیری و رفتاری مناسب با سایر مردم جهان معروف و مشهور هستند. اثری از نژادپرستی در کشور اسپانیا دیده نمی‌شود و برای مردم نوع ملیت، رنگ و نژاد و دین افراد مختلف نقشی در نوع ارتباط با آنان ندارند. زندگی با مردم اسپانیا تجربه‌ای بسیار زیبا پر از خاطرات و به یادماندنی خواهد بود.

خرید و فروش با امنیت بالا

به دلیل امنیت بالای خرید و فروش شما به راحتی میتوانید با خرید ملک اقامت اسپانیا را کسب کنید. تمامی معاملات اقتصادی مثل خرید و فروش هرگونه کالا، ملک و … با امنیتی بسیار بالا انجام می‌شود و معمولاً مواردی مثل کلاهبرداری بسیار کم دیده می‌شود. انواع تجارت ها و هر گونه نقل و انتقال مالی بین شرکای تجاری، خریداران و فروشندگان با نظارت بانک‌ها و مؤسسات بیمه با سرویس‌های متنوع انجام می‌‌شود.

برای اطلاعات بیشتر با مشاورین گلدن هوم تماس بگیرید ۰۰۳۴۶۶۰۶۸۷۷۶۳

–  کیفیت بالای زندگی

کیفیت زندگی در کشور زیبای اسپانیا بخاطر وجود سیستم شهروندی مناسب و حساب شده و عدم سیاست زدگی مردم اسپانیا بسیار بالا است و همچنین نزدیکی به دریای نیلگون مدیترانه، امکان سفر با کشتی به سایر کشور های اروپا، انجام تفریحات متنوع، هوای بی‌نظیر مدیترانه‌ای و حکومت پشتیبان از جمله عواملی است که کشور اسپانیا را به محیطی بسیار مناسب برای زندگی با کیفیت بالا تبدیل کرده است.

– هزینه‌های معقول اجاره خانه

هزینه و پرداخت اجاره ماهیانه در اسپانیا نسبت به برخی کشور های اروپایی پایین است. به طور کلی و متوسط، هزینه اجاره مسکن در کشور اسپانیا حدود ۲۰۰ یورو کمتر از کشور‌های توسعه یافته ای مانند فرانسه، آلمان و انگلیس است. بنابر این هزینه های نسبتا پایین شما به راحتی می‌توانید با اجاره یک آپارتمان در مرکز شهر از مزیت‌های آن بهره‌مند شوید.

– انواع غذا‌های فصلی لذیذ و خوشمزه

یکی از مزایای منحصر به فرد و پرطرفدار زندگی در اسپانیا انواع غذاهای فصلی است که طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان دارد و شاید بتوان گفت به نوعی نزدیک به فرهنگ غذایی ایرانیان است. در واقع در این کشور تولید و سرو غذا به گونه‌ای مختلف نسبت به کشور‌های اروپایی دیگر است و اسپانیایی‌ها به غذا خیلی اهمیت می‌دهند. همچنین هزینه خوراک در این کشور به طور چشمگیری پایین‌تر از کشور‌های دیگر اروپایی است.

برای اطلاعات بیشتر با مشاورین گلدن هوم تماس بگیرید ۰۰۳۴۶۶۰۶۸۷۷۶۳

 

مطالب مرتبط :

مطالب مرتبط

 


چت آنلاین در واتساپ