0034650078110
اسپانیا / بارسلون
info@goldenhomegroup.com

خرید ملک در فرانسه ۲۰۲۱

همانطور که میدانید مهاجرت به کشور فرانسه اخیرا از طرفداران و دوست داران بسیاری برخوردار شده است. کشور فرانسه کشوری است اروپایی که بخش بسیار زیاد و قابل توجهی از آن در حوزه ی اروپای غربی قرار گرفته است. فرانسه عضو دائمی سازمان ملل متحد به شمار می‌رود و رتبه نسبتا بالایی به عنوان مقاصد گردشگری کسب کرده است.

از جمله مواردی که باید قبل از خرید ملک به آن ها توجه نمود، زمان خرید ملک است و باید شرایط خرید ملک و همچنین روند صعودی یا نزولی آن را به طور کامل رصد کرد. براساس آمار رسمی منتشر شده، در سال ۲۰۱۸ میلادی، قیمت ها کاملا با ثبات بوده اند.

هزینه های خرید ملک در کشور زیبای فرانسه جزو مواردی به شمار می‌رود که باید به آن ها کاملا دقت کرد. در این کشور توسعه یافته هزینه های خرید خانه محدود به قیمت املاک نخواهد بود بلکه مالیات بر ارزش افزوده و همچنین مالیات سرانه ی املاک در آن تصرف دارند و این موارد را باید در نظر گرفت. جمع مالیات های مورد نیاز ممکن است تا ۲۵% در هر سال برسد که پرداخت اینگونه مالیات ها به عهده ی مالک خانه خواهد بود، پس نیاز است قبل از هر گونه اقدام مهاجرتی و یا همچنین خرید ملک در فرانسه حتما با مشاورین حقوقی مهاجرت گلدن هوم و یا وکلای پایه یک دادگستری ما که کاملا با قوانین مدنی و قوانین مهاجرتی کشور فرانسه آشنایی دارند صحبت کنید.

مراحل خرید ملک در فرانسه

اول: ارائه پیشنهاد خرید خانه در کشور فرانسه

بعد از بازدید فرد متقاضی از املاک مختلف و همچنین یافتن ملک مورد نظر خود، سریعا پیشنهاد خودش را با مشاوران املاک در میان میگذارند. بعد از این انتخاب مشاور مرتبط با شما تماس میگیرد و سر هزینه ها با شما کاملا توافق می کند. در این فرآیند هیچ گونه مبلغی مبادله نخواهد شد و قراردادی امضا نمی شود.

دوم: امضای توافق نامه خرید ملک در کشور فرانسه

اگر هر دو طرف قرار داد یعنی فروشنده و خریدار این قرارداد را امضا کنند یعنی معامله صورت گرفته است. در این بازه نیز شما حدود ۱۰ روز فرصت دارید تا از خرید خودتان منصرف شوید.

سوم : پرداخت بیعانه

پس از امضای قراردادی که در بالا ذکر شد باید حدود مبلغی را به عنوان بیعانه (حدودا ۱۰%) پرداخت نمایید. مبلغ بیعانه ای که ذکر شد معمولا۱۰ درصد از کل قیمت ملک مورد نظر است.

چهارم : امضای قرارداد نهایی

معمولا ۶ الی ۱۲ هفته زمان داده می‌شود که خریدار و فروشنده تمامی مدارک را آماده کنند. بعد از آماده کردن مدارک به دفتر اسناد رسمی معتبر برای امضای قرارداد نهایی مراجعه می کنید. این قراداد تضمین انتقال سند ملک خواهد بود. مرحله ی آخر هم قرارداد بیمه معتبر ملک است.

مزایای خرید ملک در فرانسه

-امکان استفاده ی تمام و کمال از بیمه پزشکی رایگان در کشور فرانسه.

-افتتاح حساب بانکی معتبر و همچنین بین المللی در فرانسه.

-امکان دریافت وام بانکی با بهره ی کم در کشور فرانسه .

-امکان اخذ گواهینامه بین المللی رانندگی در کشور فرانسه.

-امکان ثبت شرکت معتبر و هر نوع فعالیت اقتصادی.

-تحصیل رایگان فرزندانتان در مدارس و دانشگاه های معتبر فرانسه.

-امکان سفر بدون نیاز به ویزا به کشورهای دیگر حوزه ی اروپا.

-امکان دریافت پاسپورت معتبر و همچنین حق شهروندی کشور فرانسه

فرآیند اخذ اقامت کشور فرانسه با خرید ملک

-با خرید ملک در کشور توسعه یافته ی فرانسه، اقامت یکساله ی معتبر به صورت ویزای تایپِ  Dکشور فرانسه به شخص متقاضی داده می شود.

-پس از گذشت سال از صدور ویزای تایپ D، شخص با تمدید اقامت خودش، ویزای اقامتی معتبر را از تایپ D به کارت اقامتی معتبر یک ساله تبدیل خواهد کرد.

-در هر سال میلادی، امکان تمدید این کارت برای یکسال بعدی نیز فراهم است.

-با گذشت ۵ سال میلادی از اقامت و زندگی شخص متقاضی در کشور فرانسه ایشان می تواند برای اقامت دائم فرانسه اقتصمیم بگیرد.

-افراد متقاضی به راحتی می توانند در هر سال میلادی از حضور خودشان در کشور فرانسه، برای ثبت شرکت در این کشور نیز اقدام نمایند و پس از گذشت ۳ سال کامل از پرداخت مالیات و همچنین کسب درآمد در کشور فرانسه، برای اخذ پاسپورت معتبر و حق شهروندی فرانسه اقدام نمایند.

مدارک مورد نیاز

-گذرنامه ی معتبر.

-قطعه عکس جدید رنگی پاسپورتی.

-بیمه مسافرتی معتبر ۹۰ روزه.

-اصل شناسنامه فرد امتقاضی و کلیه اعضای خانواده ی فرد متقاضی.

-اصل اسناد مالکیت فرد متقاضی.

-گردش ۳ یا ۶ ماهه حساب بانکی فرد متقاضی.

آیا اقامت با خرید ملک در کشور فرانسه شرط حضور دارد؟

یکی از مزایای خرید ملک در کشور توسعه یافته ی فرانسه نداشتن شرط حضور خواهد بود. فرد متقاضی به راحتی می تواند تنها یک بار در هر سال میلادی آن هم تنهایی بابت تمدید مجدد اقامت خودش در کشور فرانسه حضور پیدا کند و اقدام نماید.

آیا با خرید ملک و املاک در کشور توسعه یافته ی فرانسه امکان دریافت ویزای همراه نیز به صورت همزمان وجود خواهد داشت؟

یکی دیگر از مزایای خرید ملک در کشور فرانسه این است که تمام اعضای خانواده شخص متقاضی می توانند همزمان در سفارت مربوطه برای ویزا درخواست بدهند و همزمان با فرد متقاضی به خاک کشور فرانسه وارد شوند.

طبق تازه‌ترین تغییرات در قوانین مهاجرتی پرتغال، خوشبختانه شرایط دوران اقامت موقت حتی از قبل هم بهتر شده است! بر اساس این تغییرات، اکنون مدت اعتبار گلدن ویزای پرتغال در ابتدا ۲ سال است و پس از آن نیز یک دوره‌ی ۳ ساله تمدید می‌شود. به‌ بیان‌ دیگر، می‌توان گفت گلدن ویزای پرتغال در نهایت اعتباری ۵ ساله دارد که در ۲ مرحله تمدید می‌شود و در سال ششم متقاضی می‌تواند از طریق برنامه‌ی مهاجرت سرمایه‌گذاری برای شهروندی و دریافت پاسپورت کشور پرتغال اقدام کند.

فرم درخواست اقامت فرانسه

مطالب مرتبط