0034650078110
اسپانیا / بارسلون
info@goldenhomegroup.com
اقامت تمکن مالی فرانسه
۱

برای متقاضی که درخواست گرفتن اقامت تمکن مالی فرانسه یا به عبارت دیگر اقامت خود حمایتی را دارد، به هیچ وجه نیاز به سرمایه گذاری در فرانسه و یا انتقال دارایی های فرد به این کشور نیست و صرفا ارائه مدارک تمکن مالی و ثروت داخل کشور متقاضی برای درخواست اقامت کافی می باشد.

برای واجد شرایط بودن اخذ اقامت تمکن مالی فرانسه، نیاز است که شخص متقاضی مدارکی مبنی بر داشتن درآمد ثابت را ارائه دهد. مدارک مورد نیاز جهت ارائه برای به اثبات رساندن تمکن مالی، شامل مدارک برای نشان دادن میزان سود سپرده های بانکی فرد متقاضی، سود بدست آمده از سهام کارخانه یا شرکت، مبالغ حاصله از اجاره ملک مبنی بر سند ملک و داشتن اجاره نامه رسمی، حقوق بازنشستگی و مواردی از این قبیل می باشد. وجود حتی یک مورد از این منابع در صورت نشان دادن درآمد ماهیانه برای اثبات تمکن مالی کافیست.

اقامت تمکن مالی فرانسه چه مزایایی دارد

همان طور که گفته شد این شیوه بر اساس قوانین مهاجرت فرانسه به اشخاصی که در ایران دارای توانایی و تمکن مالی بالایی هستند امکان دریافت اقامت کشور فرانسه را می دهد. از سال ۲۰۲۰ به بعد شهروندان کشور فرانسه قابلیت سفر به ۱۸۶ کشور بدون نیاز به اخذ ویزا را دارند. پاسپورت کشور فرانسه دارای رتبه ششم در کل دنیا می باشد. با داشتن پاسپورت فرانسه می توان آزادانه و بدون احتیاج به اخذ ویزای شینگن به سایر کشورهای این حوزه مثل  هلند، پرتغال، اسپانیا، آلمان، سوئیس، سوئد و نروژ اقدام به سفر کرد.

علاوه بر آن شخصی که اقامت فرانسه را دارد از مزایای بسیاری برخوردار خواهد شد از جمله بهره مند شدن از مزایای تحصیل در فرانسه و معتبر ترین دانشگاه های اروپا، توانایی خرید ملک و مستغلات، باز کردن حساب بانکی در بانک های اروپا و داشتن مجوز دریافت وام از بانک، برخورداری از بیمه های پزشکی و درمانی، توانایی خرید ماشین و دریافت گواهینامه رانندگی بین المللی، قابلیت استفاده از کلیه امکانات شهروندی متل تحصیل رایگان فرزندان و غیره

از دیگر مزایای اخذ اقامت تمکن مالی فرانسه این است که نیاز به ثبت شرکت و یا سرمایه گذاری در فرانسه نیست و برا افرادی که تمکن مالی کافی دارند و نمی خواهند خود را درگیر پرداخت مالیات و سیستم و قوانین مالیاتی فرانسه کنند بسیار مناسب می باشد.

۲
اقامت تمکن مالی فرانسه
۳

یکی از معتبرترین کشورها در اروپا و در حوزه شینگن  به عنوان مقصد گردشگری کشور فرانسه می باشد. کشور فرانسه بنا به شرایط حاکم و قوانین پذیرش مهاجرین خود، امروزه مقصد پرطرفداری برای مهاجرین به حساب می آید و شیوه های متفاوتی را جهت اخذ اقامت پیش روی متقاضیان قرار می دهد. گرفتن اقامت تمکن مالی فرانسه یا به عبارت دیگر خود حمایتی یکی از مناسب ترین و بی دردسر ترین روش های مهاجرت است که در صورت داشتن شرایط لازم به کمک می کند شما در کوتاه ترین زمان ممکن شما را به نتیجه دلخواهتان برساند.

همه چیز درباره اقامت تمکن مالی فرانسه

افراد زیادی همواره در تلاش برای اخذ اقامت اروپا یا به عبارتی یکی از کشورهای حوزه شینگن می باشند. روش های مختلفی برای اخذ اقامت وجود دارد که هر کدام دارای شرایط خاصی می باشند. قوانین متنوع و مختلفی در موضوع اقامت در کشورهای مختلف دنیا وضع شده اند و هر فرد یا خانواده با بررسی شرایط خود می بایست مناسب ترین راه را برای اخذ اقامت خود برگزیند. یکی از بهترین روش های گرفتن اقامت اروپا، پروسه اثبات تمکن مالی فرد می باشد. اگر جزو افرادی هستید که  از لحاظ شرایط مالی در ایران تامین هستید و تمکن مالی کافی دارید، و قصد دارید با گرفتن اقامت  فرانسه بدون هیچ گونه ممانعت به دیگر کشورهای آن حوزه سفر کنید و از مزایای مقیم بودن در فرانسه زیبا و با فرهنگ و آزاد بهره ببرید، بهترین گزینه برای کمک به شما اقامت تمکن مالی فرانسه می باشد.

۴
تمدید اقامت تمکن مالی فرانسه
۵

واضح است که در ابتدا اقامت اخذ شده توسط متقاضی به صورت موقت خواهد بود و پس از تمدید و گذراندن پروسه های لازم به اقامت دائم تبدیل خواهد شد. عوامل مهم در تمدید این نوع اقامت عبارتند از وجود مستمر درآمد ماهیانه یا وجود سپرده بانکی در فرانسه به مبلغ مورد نیاز برای یک سال آینده، دارا بودن بیمه پزشکی و داشتن آدرس مشخص و معتبر.  این سه مورد ذکر شده از الزامات تمدید اقامت از طریق تمکن مالی می باشد.

فرم درخواست اقامت فرانسه

مطالب مرتبط