0034650078110
اسپانیا / بارسلون
info@goldenhomegroup.com

اقامت و خرید ملک اسپانیا

آیا می دانید با خرید ملک در اسپانیا به راحتی می توانید اقامت دائم اسپانیا ( GoldenVisa) این کشور پر از شگفتی و مدیترانه ایی را دریافت نمایید؟

طرح گلدن ویزای اسپانیا یکی از موفق ترین برنامه های اقامتی اروپاست.  شما متقاضی محترم و تمام اعضای خانواده، با سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در اسپانیا در سریع ترین زمان ممکن یک شهروند اروپایی محسوب می شوید.

خرید ملک در اسپانیا به طور متوسط از متری ۷۰۰ یورو تا ۳۵۰۰ یورو متغیر است. نکته قابل توجه این است که  سرمایه گذاری در اسپانیا از جهات: رشد ملک، موقعیت جغرافیایی (واقع بودن در حوزه شنگن)  مزایای که دولت اسپانیا به دارندگان ملک اعطا می کند بسیار بسیار  با ارزش تر از سرمایه گذاری در ایران می باشد.

با ما در ادامه همراه باشید تا با مزایا و شرایط مورد نیاز، جهت اخذ اقامت دائم اسپانیا (GoldenVisa)  از طریق خرید ملک در اسپانیا بیشتر آشنا شوید.

چه کسانی واجد شرایط  این نوع اقامت هستند؟

 طبق قوانین دولت کشور اسپانیا، تمام افراد بالای ۱۸ سال در صورتی که تابعیت کشور اروپایی دیگر را نداشته باشند با خرید ملک در اسپانیا (حتی جزایر این کشور) واجد شرایط برای اخذ اقامت دائم  اسپانیا هستند.

با چه مقدار مبلغ در اسپانیا می توان ملک خریداری نمود؟

محدودیتی جهت حداقل مبلغ  خرید ملک در اسپانیا وجود ندارد، ولی با توجه به شرایط منطقه، کوچکی شهر و متراژ پایین ،  پیشنهاد Golden Homeخرید ملک از ۱۰۰ هزار یورو می باشد.

همان طور که مستحضر هستید ، خرید ملک در اسپانیا همانند کشورهای دیگر رنج قیمت متفاوتی دارد.

شهرهای اصلی ، فاصله از مرکز شهر، سال ساخت، امکانات، شهرهای ساحلی وجزیره ها همگی در تعیین قیمت ملک در اسپانیا تاثیرگذار هستند.

شما با خرید ملک در اسپانیا به ارزش بیش از ۱۰۰ هزار یورو اجازه رفت و امد ازادانه به تمام کشورهای حوزه شنگن را خواهید داشت (به شما و اعضای خانواده، ویزای بلند مدت ۱ تا ۵ ساله اعطا می گردد) تحصیل و درمان کاملا رایگان است که این نکته تاثیر بسزایی در کاهش هزینه های زندگی دارد. نکته قابل توجه دیگر این است که شما با  اقامت موقت  اجازه کار خواهید داشت، به راحتی با سبک یک شرکت می توایند درامد زایی  کنید.

خوب است بدانید، در صورتی که بودجه ۲۰۰ هزار یورویی   به بالا  جهت خرید ملک در اسپانیا دارید شما در بزرگ ترین شهرهای های اسپانیا مانند مادرید و بارسلون صاحب آپارتمان با متراز ۹۰ تا ۱۵۰ متر خواهید شد. اگر علاقه مند به شهرهای ساحلی هستید با بودجه ۲۵۰ هزار یورو به بالا به راحتی صاحب ویلا خواهید شد.

نگران نباشید اگر بودجه کمتر از ۲۰۰ هزار یورو دارید، در شهرهای کوچکتر امکان خرید آپارتمان با امکانات عالی برای شما وجود دارد.

کارشناسان Golden home در شهر بارسلون، با توجه به توان سرمایه  گذاری و هدف شما  بهترین پیشنهاد خرید ملک در اسپانیا را به شما ارائه می دهند.

کدام مناطق برای زندگی در اسپانیا پیشنهاد میشود؟

۳

جواب این سوال تماما بسته به نظر و هدف  فرد سرمایه گذار و خانواده ایشان  دارد. پس از مشخص شدن هدف فرد ، محل سرمایه گذاری با مشاوره کارشناسان Golden Home مشخص خواهد شد.

اگر شما تنها قصد سرمایه گذاری در این کشور خوش اب و هوای اروپایی را دارید ، پیشنهاد ما شهرهای ساحلی بارسلون، مالاگا، والنسیا، ایبیزا و جزایر قناری می باشند.

اگر جز دسته افرادی هستید  که به همراه خانواد قصد تجارت و تحصیل را دارید، پیشنهاد ما شهرهای مهم اسپانیا همانند مادرید، رم و بارسلون هستند.

وکلای بین المللی موسسه حقوقی Golden Home مستقر در تهران و بارسلون در تمام مسیر سرمایه گذاری در کنار شما هستند.

چطور می توان GoldenVisa اقامت دائم اسپانیا را دریافت نمود؟

اگر مبلغ سرمایه گذاری در ملک از ابتدا ۵۰۰ هزار یورو به بالا باشد و یا طی مدت ۲ سال ارزش ملک (یا چند ملک متفاوت )به ۵۰۰ هزار یورو و یا بالاتر برسد، شخص اقامت دائم اسپانیا را به راحتی دریافت می نماید و از مزایای اقامت طلایی اسپانیا (GoldenVisa ( از طریق خرید ملک در اسپانیا برخوردار می گردد.
مهم ترین مزیت ویزای طلایی اسپانیا: عدم شرط حضور به مدت ۱۸۳ روز در اسپانیا می باشد، سرمایه گذار تنها با حفظ ملک به مدت ۵ سال می تواند برای دریافت پاسپورت اسپانیا (مجوز سفر به ۱۸۷ کشور) اقدام نماید. پس از دریافت پاسپورت شخص می تواند سرمایه گذاری خود را لغو نماید (نکته مهم)
با خرید ملک در اسپانیا با ارزش کمتر از ۵۰۰ هزار یورو (۱۰۰ هزار تا ۴۹۹ هزار یورو) سرمایه گذار و تمام اعضای خانواده (فرزندان زیر ۱۸ سال) ویزای بلند مدت ۱ تا ۵ ساله دریافت می کنند. با استفاده از این ویزا، می توان به تمام کشورهای اروپایی سفر نمود و یا به مدت محدود اقامت داشت. شخص بعد از ۵ سال با حفظ ملک به راحتی می تواند درخواست اقامت دائم دهد.

۴

مزایای اقامت طلایی از طریق خرید ملک در اسپانیا

۵

1. عدم وجود محدودیت سنی جهت اخذ اقام

۲٫ تحصیل رایگان فرزندان بالافاصله بعد از دریافت اقامت

۳٫ عدم نیاز به مدرک زبان جهت اخذ اقام

۴٫ امکان یادگیری زبان اسپانیایی به صورت کاملا رایگا

۵٫ امکان افتتاح حساب در تمام بانک های کشورهای اروپایی

۶٫ امکان حق سکونت درهر نقطه ایی از کشور اسپانیا

۷٫ عدم نیاز به پرداخت مالیات

۸٫ رفت و امد آزادانه به تمام کشورهای عضو پیمان شنگن

۹٫ رشد عالی ملک از سال ۲۰۱۵ به بعد (اماکن کسب درامد یورویی)

۱۰٫ امکان ثبت شرکت و درامد زایی (می توایند کسب و کار خود را راه اندازی نمایید)

۱۱٫ اسپانیا از نظر امید به زندگی جز ۱۰ رتبه اول دنیا قرار دارد

۱۲٫ آب و هوای عالی مدیترانه ایی،۳۱۵ روز از سال از آقتاب بهره مند هستید

۱۳٫ اسپانیا ۴۵ بنای تاریخی دارد که در یونسکو ثبت جهانی شده اند و در دنیا رتبه سوم رو به خود اختصاص داده است، این کشور از نظر فرهنگی بسار قوی است، اثار و بناهای تاریخی شما را شگفت زده می کنند.

۱۴٫ تعادل بین ساعت کاری و زندگی شخصی در اسپانیا برقرار است و جز ۵ کشور اول دنیا قرار دارد.

۱۵٫ خبری از هزینه های سرسام آور حمل و نقل، پوشاک و خورد و خوراک نیست

۱۶٫ عدم نیاز به هرگونه پرداخت  مالی به دولت

چه مراحلی جهت خرید ملک در اسپانیا و دریافت اقامت دائم اروپا طی می شود؟

در ابتدا شما پاسپورت معتبر خود و اعضای خانواده تان را برای کارشناسان موسسه Golden Home ارسال می نمایید، در گام بعدی مدارک مورد نیاز جهت عقد قرارداد تکمیل می شوند. مرحله سوم توسط Golden Home  انجام می شود. شما دعوت نامه های ویزای توریستی ۳ ماهه خود را دریافت و به اسپانیا سفر می کنید. پس از سفر به اسپانیا و انتخاب ملک مورد نیاز، قرارداد خرید ملک منعقد می گردد. پس از این مرحله شما موظف هستید کد شناسایی NIE  از اداره پلیس دریافت و از اداره ثبت اسناد رسمی اسپانیا نوبت اخذ نمایید. لازم است پیش از نوبت اداره ثبت،  تمام استعلامات  دارایی، شهرداری، اداره اب و برق و…را تکمیل نمایید تا در نهایت به همراه کد NIE  و قرارداد خرید ملک به اداره ثبت تحویل دهید  تا ملک به نام شما ثبت گردد.  پس ازاین مرحله سند مالکیت خود را به همراه مدارک  مورد نیاز به سفارت ایران در اسپانیا ارائه می دهید.

۶

مدارک مورد نیاز جهت ارائه به سفارت

۷
  1. ارائه پاسپورت معتبر
  2. ارائه عکس با فرمت پاسپورت
  3. تکمیل فرم درخواست اقامت
  4. ارائه فرم عدم سوه پیشینه کیفری
  5. ارائه نامه بانکی جهت اثبات تمکن مالی
  6. ارائه سند ملکی به نام فرد متقاضی اقامت و کد NIE(شماره مالیات، مختص افرادی که خارج از اتحادیه اروپا هستند)
  7. گواهی معاینات و آزمایشات شما تمام این مراحل را با وکلای خبره و با تجربه Golen Home به راحتی طی می نمایید.

مقالات مرتبط