0034650078110
اسپانیا / بارسلون
info@goldenhomegroup.com

فرم درخواست اقامت اسپانیا

کسب و کارهای موفق در اسپانیا

اگر به دنبال راه اندازی یک کسب و کار در اسپانیا هستید و ایده ای ندارید، این مطلب به شما کمک بسیاری خواهد کرد. اسپانیا کشور بزرگی است که با داشتن صنایع مختلف فرصت های شغلی بسیاری نیز در خود دارد. اقلیم خاص اسپانیا نیز خود به تنوع در کسب و کارها کمک کرده است. همچنین، با پشت سر گذاشته شدن بحران کرونا و بازگشت به شرایط عادی، صنعت گردشگری اسپانیا مجددا به روزهای خوش خود باز می گردد و کسب و کارهای بسیاری رونق گذشته خود را باز می یابند. از این رو، ایده های سرمایه گذاری زیر برای سال ۲۰۲۱ توصیه می شوند:

 • هتلداری در اسپانیا یکی از کسب و کارهای موفق است که رابطه مستقیمی با گردشگری و رونق کسب و کار و مسافرت ها دارد. با این حال، هتلداری صنعتی هزینه بر است اما با مدیریت و بازاریابی صحیح امکان موفقیت در آن زیاد است.
 • موسسه گردشگری نیز یکی از گزینه های موفق در اسپانیاست. این کشور دارای مناطق دیدنی و جاذبه های گردشگری بسیاری است که بازدید کنندگان بسیاری در سال دارد. ایجاد این موسسات هزینه زیادی نمی خواهد، اما نیازمند جذب مشتری و بازاریابی قوی است.
 • حسابداری و حسابرسی یکی از مشاغل مورد نیاز در تمام بخش های کسب و کار است. با گسترش کسب و کار، میزان نیاز به این مشاغل نیز بیشتر می شود. با وجود نرم افزارهای مختلف، همچنان وجود حسابدار و حسابرس لازم است. گرفتن این مشاغل در اسپانیا نیازمند دانش و تجربه بالاست.
 • خدمات ازدواج در نقاط زیبا یکی از کسب و کارهای جدید است که اسپانیا با داشتن تنوع اقلیمی و آب و هوایی می تواند یکی از نقاط بسیار عالی برای این کسب و کارها باشد. بسیاری از زوج ها علاقه دارند مراسم ازدواج خود را در نقاطی متفاوت و جذاب برگزار کنند. یک موسسه خدمات ازدواج دور از خانه می تواند با ارائه مجموعه ای از خدمات با کیفیت به زوج ها سود بسیاری کسب کند.
 • خدمات بازیافت یکی از لازمه های سلامت عمومی و حفظ محیط زیست است که هر ساله نیاز به آن جدی تر می شود. بازیافت پلاستیک، شیشه و کاغذ در اسپانیا شغلی سودآور است و در ابتدا می توان با هزینه کم و تاسیس یک کارگاه کوچک فعالیت آن را آغاز کرد. مواد بازیافت شده را می توان به کارخانجات و صنایع به قیمت خوبی فروخت.
 • خشکشویی نیز یکی از گزینه های خوب سرمایه گذاری است. کافی است مکان خوبی را انتخاب نمایید و آن را تجهیز کنید، سپس تلاش کنید بهترین خدمات را ارائه نمایید. علاوه بر این، انتخاب مکان مناسب، برای مثال در اماکن توریستی، باعث رونق بیشتر کسب و کار می شود. کافی است بتوانید در منطقه خود به خوبی رقابت کنید.
 • مرکز نگهداری از سالمندان یکی از بخش های رفاهی و تامین اجتماعی این کشور است که در راستای احترام به سالمندان فعالیت می کند. بیشتر افراد ترجیح می دهند سالمندان خود را در خانه نگهداری کنند اما اگر به هر دلیل موفق به این کار نباشند، این مراکز بهترین راه چاره هستند که درآمد بسیار خوبی برای صاحبان آن دارند.
 • راه اندازی یک فروشگاه صنایع دستی در اماکن توریستی قطعا یکی از گزینه های عالی کسب و کار است. گردشگران علاقمندند از کشورهای مختلف سوغاتی بخرند و چه چیز بهتر از صنایع دستی.
 • کافی شاپ در اسپانیا نیز مانند سایر نقاط دنیا افراد زیادی را همیشه به خود جذب می کند. داشتن یک کافی شاپ در مناطقی از شهر که گردشگر یا ادارات زیادی دارند می تواند بسیار سودآور باشد. زمان استراحت در ادارات اسپانیا به نسبت طولانی تر است و قطعا کارمندان به دنبال غذا و قهوه خوب خواهند بود. این فرصتی عالی برا جذب مشتری بیشتر است.
 • اجاره دادن خانه در مناطق گردشگری بی شمار اسپانیا می تواند جای هتل را برای گردشگران ثروتمند بگیرد. برخی از افراد نیز علاقه دارند با اجاره کوتاه مدت یک خانه در سفر به اسپانیا آزادی های خود را داشته باشند. هرچند ممکن است این کسب و کار موقت به نظر برسد، اما سود حاصل از آن در زمان اوج گردشگری بسیار زیاد است. البته خانه اجاره ای در اسپانیا تنها محدود به مناطق گردشگری نیست. با سرمایه گذاری در املاک اسپانیا علاوه بر برخورداری از مزایای آن، می توانی ملک خود را اجاره دهید و از سود آن در طول سال بهرمند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید ملک با ما تماس بگیرید.
 • حدود ۳ میلیون نفر در اروپا در خانه خود آکواریوم دارند. از این رو، پرورش ماهی های زینتی یکی از مشاغل پردرآمد در اسپانیا می تواند باشد که نیاز به سرمایه زیادی هم ندارد. این صنعت یکی از صنایع پردرآمد در دنیا محسوب می شود که طرفداران بسیاری در اسپانیا نیز دارد.
 • افرادی که به زبان های اسپانیایی و انگلیسی یا برخی زبان های رایج دیگر تسلط دارند می توانند موسسات ترجمه افتتاح کنند. مردم اسپانیا ترجیح می دهند از زبان خود برای مکالمه با گردشگران یا علاقمندان به سرمایه گذاری در اسپانیا استفاده کنند. در برخی مناطق نیز مردم به طور کامل به انگلیسی تسلط ندارند. پس می توانید به شغل مترجمی نیز فکر کنید.
 • تدریس زبان در اسپانیا نیز شغل جذابی است. بازار تدریس زبان های انگلیسی، چینی و ژاپنی در اسپانیا بسیار داغ است. اما به خاطر داشته باشید پیش از هر اقدامی باید زبان اسپانیایی خود را تقویت کنید تا بتوانید ارتباطات اجتماعی خوبی کسب کنید.
 • در اسپانیا کسب و کار فروش خودرو و لوازم جانبی بازار بسیار خوبی دارد. علاوه بر فروش خودروهای برندهای مختلف، می توانید در زمینه فروش قطعات یدکی و لوازم جانبی خودرو نیز فعالیت کنید. فروش باتری اتومبیل یکی از این شاخه هاست زیرا اسپانیا با داشتن منابع غنی لیتیوم امکان تولید باتری بسیار زیادی دارد.
 • باشگاه ورزشی یا تناسب اندام نیز کسب و کار پرسودی است. افراد بسیار زیادی در اسپانیا از امکانات باشگاه های ورزشی استفاده می کنند که موجب رقابتی شدن این کسب و کارها شده است. علاوه بر آن، می توانید بخش هایی ر به ورزش هایی مانند یوگا نیز اختصاص دهید.
 • اما شاید در یک کشور توریستی و بسیار کاری هیچ کسب و کاری نتواند جای یک رستوران را بگیرد. مردم اسپانیا تمایل بسیاری به خرید غذای خود از رستوران ها یا بیرون برها دارند. به همین دلیل، با افتتاح یا خرید یک رستوران در موقعیت مناسب و ارائه خدمات مناسب به مشتریان می توان کسب و کار موفقی ایجاد کرد.

مقالات مرتبط