0034650078110
اسپانیا / بارسلون
info@goldenhomegroup.com

اقامت اسپانیا ( بدون سرمایه گذاری )
این نوع اقامت ( اقامت تمکن مالی ) بدون شک پرطرفدارترین و محبوب ترین روش دریافت اقامت اروپا به شمار می آید . و دلیل آن این است که بدون سرمایه گذاری و هیچ گونه انتقال پول به اروپا ( اسپانیا ) می توانید اقامت این کشور اروپایی را که دارای اعتبار پاسپورت رده یک در اروپاست ( کشورهای آلمان و اسپانیا به طور مشترک دارای بالاترین رتبه پاسپورت های اروپایی با اجازه سفر به ۱۹۱ کشور جهان ) را دارا می باشند

چه افرادی مجاز به دریافت اقامت اسپانیا می باشند ؟

طبق قوانین اداره مهاجرت کشور اسپانیا ، افرادی که بتوانند ثابت کنند ، در کشور خود درآمد بالایی دارند و از تمکن مالی مناسبی برخوردار هستند و سه شرط اصلی زیر را دارا میباشند : ۱- درامد ماهیانه بالا (در ایران ) ۲- دارا بودن حداقل ۳ سند ملکی ۳- صاحب شغل بودن (از نظر شغلی ، حتما میبایست کارفرما و صاحب شغل باشند ) می توانند برای این نوع اقامت درخواست دهند.

نکته : در خصوص درامد ماهیانه مورد نیاز ، با توجه به نوع درامد شما ( از طریق شغل یا از طریق اجاره ملک یا سود ماهیانه ) حتما با کارشناسان ما از طریق whatsapp تماس بگیرید و مورد قبول بودن درامد ماهیانه تان را بررسی کنید ،
نکته ۲ : در خصوص شغل متقاضی ، افرادی که فقط مدرک شغلی کارمندی دارند نمیتوانند برای اقامت اسپانیا در خواست دهند ،
نکته ۳ :به طور کلی افیسر مهاجرت کشور اسپانیا که پرونده متقاضی اقامت را بررسی می کند ، باید اطمینان پیدا کند که فرد متقاضی و خانواده ایشان ، می توانند به کشور اسپانیا سفر کنند و در این کشور زندگی کنند، بدون آنکه نیاز به حمایت مالی کشور اسپانیا داشته باشند .

برای بررسی واجد شرایط بودن این اقامت ، می توانید با کارشناسان ما در شرکت golden home تماس حاصل نمایید.

افرادی که واجد شرایط دریافت کشور اسپانیا هستند می بایست از زمان اقدام برای دریافت اقامت، به مدت ۶ ماه (که پروسه اجرایی دریافت این اقامت زمان می برد ) ،تحت نظر وکیل مهاجرتی ،مدارک خود را تکمیل نموده و آماده مصاحبه توسط آفیسر سفارت اسپانیا در تهران شوند.

در صورت موافقت آفیسر با صدور ویزای ملی کشور اسپانیا ،( ویزای مولتی ملی اسپانیا )می توانند به همراه خانواده به کشور اسپانیا سفر کنند و برای انگشت نگاری دریافت کارت اقامت اسپانیا که مراحل آن توسط وکیل انجام می گیرد ،در اداره پلیس اسپانیا حاضر شوند و کارت اقامت اسپانیا را دریافت کنند ،

مراحل بعد از دریافت اقامت اسپانیا ؛

خانواده هایی که کارت اقامت کشور اسپانیا را دریافت می کنند ،میتوانند در این کشور زندگی کنند و‌به ایران و کشور های دیگر اروپایی به طور مداوم سفر کنند ، همچنین می توانند از شروع اقامت ،از مزایای تحصیل رایگان فرزندان در مدارس دولتی و دو زبانه اسپانیا ( انگلیسی ، اسپانیایی ) تا سن ۱۸ سالگی فرزندان بهره مند شوند و همچنین از خدمات عمومی دیگر که افراد مقیم اسپانیا از آن بهره مند هستند ، مانند بیمه سلامت رایگان برای تمام اعضاء خانواده استفاده نمایند.در این نوع اقامت پرطرفدار ، اعضاء خانواده می توانند اجازه کار به صورت خویش فرما ( راه اندازی مغازه ، شرکت ، نمایندگی برندهای اروپایی ، خرید و فروش ملک و یا کارهای خدماتی ) استفاده نمایند. و طبق قانون بعد از گذشت سال اول اقامت ،به شرطی که کارفرمای اسپانیایی درخواست استخدام یکی از اعضاء خانواده را داشته باشد ، استخدام شوند.
لازم به ذکر است که استخدام شدن پس از سال اول و کارهایی که استخدامی نیستند ، ( مانند آنچه گفته شد ) از ابتدای صدور کارت اقامت برای اعضاء خانواده امکان پذیر است.

چرا اقامت اسپانیا طرفداران زیادی دارد؟

اقامت بدون سرمایه گذاری اسپانیا (تمکن مالی) نیاز به هیچ گونه سرمایه گذاری یا خروج پول از کشور ندارد و برای دریافت اقامت تمام اعضا خانواده ،تنها شرط داشتن وضعیت مالی وشغلی مناسب در ایران است.

مزایای اقامت اسپانیا بیش از این هاست، که در ادامه به چند مورد از آنها اشاره می کنیم:

پروسه زمانی این اقامت بسیار کوتاه است، یعنی اگر مدارک شغلی ومالی مورد قبولی داشته باشید فقط ۶ ماه طول می کشد تا کارت اقامت اسپانیا را برای تمام اعضا خانواده تان بدست آورید. شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان اسپانیایی زبان و فارسی زبان golden home با شماره —————— تماس حاصل نمایید.

مزایای اقامت اسپانیا بدون سرمایه گذاری؟

۱- تحصیل رایگان فرزندان در مدارس بین المللی

۲- آموزش رایگان زبان اسپانیایی به تمام اعضا خانواده

۳- بیمه و درمان رایگان برای تمام اعضا خانواده

۴- با کارت اقامت اسپانیا، دیگر به ویزا برای سفر به دیگر کشور های اتحادیه اروپا نیازی ندارید وآزادانه وهر زمان می توانید به تمام اروپا بدون محدودیت سفر کنید.

۵- هر زمان که علاقه داشته باشید می توانید در اروپا (اسپانیا) زندگی کنید.

۶- امکان دریافت پاسپورت اسپانیا که از معتبرترین پاسپورت های دنیا است.

۷- دریافت اقامت دائم اروپا پس از گذشت ۵ سال.

فرم درخواست اقامت اسپانیا

شرایط لازم اقامت تمکن مالی

-داشتن درآمد ماهیانه مناسب:

اولین شرط اخذ اقامت تمکن مالی داشتن درآمد مناسب در ایران است ، برای دریافت این اقامت با ارزش ، می بایست مدارکی ارائه نمائید که نشان دهنده درآمد بالای شما در ایران باشد .

-داشتن سند ملکی در ایران:

برای دریافت اقامت حداقل می بایست نشان دهید که ۲ سند ملکی یا بیشتر در ایران دارید .

-نداشتن سابقه کیفری در ایران و یا هر کشور دیگری که در آن اقامت داشته اید:

شرط بعدی برای اخذ این نوع اقامت اسپانیا این است که شما هیچگونه سوء سابقه ای در کشور خود نباید داشته باشید.

-آمادگی کامل جهت زندگی در اسپانیا:

انتظار می رود کسانی که خواهان زندگی در کشوری می شود،برای جلوگیری از مشکلات ثانویه اطلاعات کاملی از کشور مقصد داشته باشد اطلاعات ضروری برای انجام امور روزمره ،اجاره ملک ،کار و درآمد و…البته جای نگرانی نیست واطلاعات وپشتیبانی های لازم توسط مشاورین ما به متقاضیان داده خواهد شد.

-سوابق شغلی و رزومه کاری مناسب:

نکته مهم این است که شغل ودرآمد باید متناسب باشند و باتوجه به قوانین سختگیرانه اسپانیا برای مبارزه با پولشویی،شفافیت منبع درآمد بسیار اهمیت دارد.

۱
مزایای کارت اقامت اسپانیا
۲

-حق زندگی و سکونت در کشور زیبای اسپانیا.

-سریع ترین و کم هزینه ترین اقامت در اروپا

-با دریافت کارت اقامت اسپانیا می توانید به تمام ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا سفر کنید

-امکان اخذ اقامت دائم کشور اسپانیا.

-امکان گشایش حساب بانکی در اروپا و دریافت کارت اعتباری بین المللی.

-امکان به همراه بردن همسر و فرزندان مجرد زیر ۱۸ سال.

-عدم الزام به راه اندازی هر گونه تجارت، پیشه یا شغل در کشور اسپانیا. متقاضی بدون نیاز به سرمایه گذاری یا انتقال سرمایه به این کشور امکان اخذ اقامت اسپانیا را خواهد داشت.

-امکان تحصیل رایگان فرزندان در کشور اسپانیا، بلافاصله پس از اقامت در اسپانیا.

-معافیت از پرداخت مالیات سالانه.

-امکان اخذ اقامت دائم و پس از آن پاسپورت کشور اسپانیا با رعایت قوانین مربوطه

-سهولت در اخذ ویزای دیگر کشورها.

مزایای کارت اقامت اسپانیا

راجع به روش های اخذ اقامت اسپانیا چقدر اطلاعات دارید؟ ما در این مقاله برای شما یکی از روش های اخذ اقامت اسپانیا را شرح می‌دهیم، که اطلاعات کاملی از این روش اخذ اقامت داشته باشید.

اقامت تمکن مالی چیست؟

اخذ اقامت تمکن مالی یکی از انواع روش های مهاجرت به کشور اسپانیا می باشد که می توان آن را در دسته بهترین روشهای اخذ اقامت معروف ترین کشورهای دنیا نیز قرار داد. اگر بخواهیم این روش اقامتی را که به معنی میزان دارایی های اشخاص می باشد تعریف کنیم، به این صورت می باشد که غالبا کشورهای پیشرفته و توسعه یافته با شرایط مختلفی اقامت کشور شان را به سایر مردم دنیا نیز اعطا می‌کنند.

اقامت از طریق تمکن مالی اسپانیا روش محبوب و منتخب مهاجرتی در سال ۲۰۲۰ میلادی در خصوص مهاجرت به این کشور برای ثروتمندان محسوب می‌شود که مورد استقبال بسیار زیادی قرار گرفته است.

اقامت تمکن مالی کشور اسپانیا به عنوان یکی از انواع روش های اخذ اقامت اسپانیا، دارای مزایای بسیاری است. در حقیقت با اخذ اقامت تمکن مالی اسپانیا دیگر نیازی به سرمایه گذاری و کارآفرینی در این کشور نیست. متقاضی اخذ اقامت از طریق این روش با نشان دادن درآمد ماهیانه ثابت از طریق اجاره ملک، سود سپرده و یا حقوق بازنشستگی در ایران میتوانید این اقامت را اخذ کند. باید در نظر داشت که تنها ارائه یکی از این مدارک در صورتی که درآمد مورد نیاز برای تمکن مالی را اثبات کند کافی است و نیازی به ارائه هر سه مورد برای اخذ اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی نیست.

۳

فرآیند اخذ اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی

برای اخذ اقامت تمکن مالی، ابتدا متقاضیان اخذ اقامت باید مدارک لازم را آماده نمائید و برای بررسی واجد شرایط بودن توسط کارشناسان Golden Home  ، وقت ارسال مدارک دریافت نمائید ، در صورت دارا بودن شرایط و تائید وکیل مهاجرت ، مدارک برای ترجمه و ارسال به سفارت برای تعیین وقت انگشت نگاری آماده می گردد . در صورت موافقت سفارت با درخواست شما، ویزای یک ساله اقامت اسپانیا به شما اعطا می‌شود. شما باید حداکثر تا ۹۰ روز پس از دریافت ویزا از طرف سفارت کشور اسپانیا به اسپانیا سفر کنید و تا ۳۰ روز پس از ورود به اسپانیا، به اداره مهاجرت مراجعه کنید و درخواست دریافت کارت کارت اقامت اسپانیا و کد شناسایی ملی اسپانیایی نمایید. این نوع اقامت تا پنج سال کامل و در هر نوبت برای مدت یک تا دو سال قابل تمدید خواهد بود.

اشخاصی که درخواست اخذ اقامت از طریق تمکن مالی اسپانیا را دارند باید توجه داشته باشند که برای درخواست این نوع اقامت اسپانیا باید از وکلا و مشاورین حرفه ای در بخش بین الملل راهنمایی دریافت نمایند. وکلا و مشاورین ما با تشکیل یک تیم حرفه ای تمامی این مراحل را برای شما فراهم می‌کنند.

توجه داشته باشید افراد زیادی در سراسر ایران درخواست این کارت اقامتی را دارند و با توجه به میزان درخواست ها زمان زیادی جهت پاسخ به درخواست شما طی می‌شود، پس برای طولانی شدن پروسه ی کاری خودتان نگران نباشید.

متقاضیان درخواست اخذ تمکن مالی اسپانیا باید زمانی حدودا ۶ الی ۱۰ ماه برای انجام کار خود در نظر داشته باشند. افرادی که از این روش اقامتی وارد کشور اسپانیا می شوند می توانند درخواست اقامت دائم و درخواست پاسپورت این کشور را داشته باشند.

مدارک مورد نیاز اقامت تمکن مالی اسپانیا

-پاسپورتی که حداقل یک سال در کشور ایران اعتبار داشته باشد

-مدارک شغلی معتبر سرپرست خانواده

-سند های ملکی معتبر

-یک قطعه عکس جدید پرسنلی با پس زمینه سفید

-ارائه پرینت حساب بانکی ۳ ماهه

-اجاره نامه محل زندگی

-ارائه نامه عدم سوء پیشینه

-سند ازدواج

مدارک اثبات کننده تمکن مالی در ایران

-گواهی پزشکی سلامت جسمی، ترجمه شده به زبان اسپانیایی

۴

مقالات مرتبط