0034650078110
اسپانیا / بارسلون
info@goldenhomegroup.com
مزایای کارت اقامت طلایی اسپانیا
۱

‌ دولت کشور اسپانیا به سرمایه‌گذارانی که مجاز به دریافت ویزای طلایی کشور اسپانیا هستند مزایایی را نیز اعطا می‌کند. نکته ی جالب این است که سرمایه‌گذاران، علاوه بر دریافت اقامت در اسپانیا می‌توانند آزادانه در ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپایی سفر کنند و یا به صورت دائم زندگی کنند و این مزیت بزرگی می باشد . از مزیت‌های دیگر دریافت ویزای طلایی اسپانیا نیز می‌توان به دریافت اقامت سریع این کشور نیز اشاره کرد.

۱)پرواز مستقیم و مسافت کوتاه از ایران

۲) بدون شرط حضور و زندگی در اسپانیا

۳) اجازه کار برای تمام خانواده

۴) امکان خرید چند ملک برای رسیدن به اقامت دائم

۵) برخورداری از حقوق شهروندان اسپانیا

۶)امکان افتتاح حساب بانک های اروپایی

۷)امکان تحصیل رایگان فرزندان در کشور اسپانیا، بلافاصله پس از اقامت در اسپانیا

۸)رفت و آمد آزادانه به تمام کشورهای اروپایی بدون ویزا

۹)آموزش رایگان زبان اسپانیایی

۱۰)عدم محدودیت سنی

۱۱)عدم پرداخت مالیات یا سرمایه گذاری

۱۲)بدون نیاز به مدرک زبان

۱۳)امکان درخواست پاسپورت اسپانیا پس از ۵ سال

۱۴)گرفتن اقامت در کمتر از ۹۰ روز

مراحل خرید ملک و اقامت طلایی اسپانیا

در ابتدا شما پاسپورت معتبر خود و اعضای خانواده تان را برای کارشناسان Golden Home ارسال می نمایید، در گام بعدی مدارک مورد نیاز جهت عقد قرارداد تکمیل می شوند. مرحله سوم توسط Golden Home انجام می شود. شما دعوت نامه های ویزای توریستی ۳ ماهه خود را دریافت و به اسپانیا سفر می کنید. پس از سفر به اسپانیا و انتخاب ملک مورد نیاز، قرارداد خرید ملک منعقد می گردد. پس از این مرحله شما به همراه کارشناسان Golden Home  در اسپانیا کد شناسایی NIE از اداره پلیس دریافت و از اداره ثبت اسناد رسمی اسپانیا نوبت اخذ نمایید. لازم است پیش از نوبت اداره ثبت، تمام استعلامات دارایی، شهرداری، اداره اب و برق و…را تکمیل نمایید تا در نهایت به همراه کد NIE و قرارداد خرید ملک به اداره ثبت تحویل دهید تا ملک به نام شما ثبت گردد.

۲

اخذ اقامت طلایی اسپانیا (golden visa)

در مورد اقامت طلایی و  golden visa اسپانیا چقدر اطلاعات دارید؟ شرایط golden visa را می‌دانید؟ مزایای خرید اقامت طلایی را چه طور؟ تمامی مراحل اخذ اقامت طلایی اسپانیا را ما برای شما انجام می‌دهیم. با گلدن هوم همراه باشید تا تمامی این اطلاعات را در این مقاله به شما انتقال بدهیم. اول بریم سراغ اینکه چرا باید کشور اسپانیا را انتخاب کنیم؟

 چرا اسپانیا؟

کشور زیبای اسپانیا از قدیم به دلیل داشتن کیفیت بسیار بالای زندگی و مردمی با افکار باز و روشن شناخته شده است.  کشور اسپانیا با برخورداری از رفاه مثال زدنی و ارائه فرصت هایی در زمینه های تحصیلات و امور فرهنگی و همچنین اعتبار و محبوبیت در دنیای ورزش و گذراندن اوقات فراغت و امور تفریحی و با داشتن بیمارستان های دولتی و خصوصی از کشورهای ایده آل برای زندگی به حساب می‌آید و بازار خرید و فروش املاک و سرمایه گذاری در مستغلات در کشور اسپانیا همیشه رو به رشد بوده است.

کشور اسپانیا با داشتن تمامی این مزایا و همچنین بیمه ای که از طریق سیستم نیروی کار قانونی به مهاجرین و اتباع خارجی ارائه می دهد، توانسته خود را به یکی از ایده آل ترین کشورها برای زندگی و کار تبدیل کند. کشور اسپانیا در بین مقاصد توریستی جهان، یکی از بالاترین رتبه در فهرست را دارد. نه تنها از این لحاظ که بالاترین تعداد بازدید کنندگان را دارا می باشد بلکه از لحاظ کسب درآمد نیز شناخته شده است.

گلدن ویزای اسپانیا چیست

پیشرفت بازار املاک کشور اسپانیا از سال ۲۰۱۳ میلادی شروع شد و این موضوع مزید بر علت شد تا بسیاری از افراد برای تغییر و تنوع زندگی خود از طریق ویزای طلایی و خرید ملک به این کشور مهاجرت کنند. افزایش روز به روز تقاضا برای گرفتن golden visa کشور اسپانیا تنها شامل متقاضیانی که قصد زندگی در اسپانیا را داشتند نمی‌شد بلکه سرمایه گذاران مختلفی که در تجارت ملک فعالیت داشتند با توجه به پیشرفت اسپانیا در این حوزه برای اخذ ویزای طلایی اسپانیا اقدام کردند.

در حال حاضر درخواست اخذ اقامت طلایی در اسپانیا از سمت افراد مختلف در سراسر دنیا که به عنوان یکی از اصلی ترین و مهم ترین گزینه ی امرار معاش در خاک اسپانیا برای شهروندان غیر اروپایی محسوب می‌شود، روز به روز در حال افزایش است. مزایایی مثل تحصیل رایگان و بهره وری از حقوق شهروندی اسپانیا از معدود دلایلی هستند که افراد به سمت اخذ این اقامت طلایی سوق پیدا می‌کنند.

۳

اخذ اقامت طلایی اسپانیا و گلدن ویزا

در کشور اسپانیا در سال ۲۰۱۳ میلادی، مجلس قانونی را در جهت خرید ملک توسط سرمایه گذاران خارجی تصویب کرد که نتیجه آن مکان اخذ نوعی ویزا به نام golden visa یا ویزای طلایی اسپانیا می‌باشد. بنابر این قانون سرمایه گذاران خارجی می‌توانند با خرید ملک شامل خانه، واحد تجاری و یا زمین که مجموعا به ارزش ۵۰۰ هزار یورو باشد و یا بیشتر این ویزای طلایی و به دنبال آن اقامت دائم کشور اسپانیا را برای خودشان اخذ کنند.

افرادی که در خارج از اروپا زندگی می‌کنند به راحتی می‌توانند از طریق این سرمایه‌گذاری و یا با خرید ملک نسبت به اخذ ویزای طلایی اقدام کنند. فرد سرمایه‌گذار همچنین می‌تواند از این طریق، همراه با خودش، اقامت خانواده خود را هم دریافت کند.

با اخذ golden visa شما به راحتی از مزایای این نو ع اقامت و مزایایی که شهروندان اسپانیا دریافت می نمایند برخوردار خواهید بود .

شرایط دریافت گلدن ویزای اسپانیا
۴

۱)اولین شرط و مهم‌ترین آن عدم ورود غیر قانونی و اقامت غیر قانونی متقاضی در کشور اسپانیا می‌باشد.

۲)برای اقامت گلدن اسپانیا و خرید ملک در این کشور شما باید حداقل سن ۱۸ سال را داشته باشید.

۳)داشتن حتی یکبار ریجکتی ویزا در کشور‌های حوزه شنگن شرایط گرفتن این اقامت را برای شما سخت خواهد کرد.

۴)داشتن بیمه سلامت عمومی و یا خصوصی که مورد تائید مراجع اسپانیا باشد از شرایط این نوع اقامت است.

۵) خرید ملک به ارزش حداقل ۵۰۰۰۰۰ یورو

مدارک مورد نیاز گلدن ویزای اسپانیا

-پاسپورت معتبر ( دارای حداقل ۱ سال اعتبار )

-مدارک شغلی اعضاء خانواده

-انتخاب ملک و سفر به کشور اسپانیا

-دریافت دعوت نامه از وکیل اسپانیایی برای سفر به کشور اسپانیا و  وکالت خرید ملک

-درخواست ویزا برای سفر به اسپانیا توسط وکیل برای خانواده شما

-گواهی عدم سوء پیشینه

-گواهی اثبات تمکن مالی

-دو قطعه عکس شناسایی

– سند ازدواج

۵

فرم درخواست اقامت اسپانیا

مطالب مرتبط